Ürün Sepetinize Eklendi !

Markalara Göre Kombi yedek parçalar- Boiler Spare Parts

Garanti Şartları

Kargo:
Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında kargoya verilmektedir. Kargo anlaşmalı olduğumuz kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir.

İade ve Garanti:

İadeler ve siparişten vazgeçme:

www.isitekmarket.com dan alınan tüm parçalar ibraz edildiği takdirde yedi gün içinde eski şekil ve paketi bozulmamak kaydı ile ve iade nakliye bedelleri müşteriye ait olmak üzere nun ödenme şartı ile iade edilebilir.

İade ve siparişten vazgeçmenin temel kuralı ürünlerin orijinal ambalajlarının kesinlikle ve hiçbir surette bozulmamış olması ve ürünün faturasının ibraz edilme gerekliliğidir. info@pnsteknik.com.com ürünleri orijinal ambalajlarını bozmayacak bir dış ambalajla kaplayarak gönderir. İade ve vazgeçmelerde müşteri ürünün orijinal ambalajının korunması hususunda sorumludur. (Ürünün ambalajı üzerine yapıştırılan kargo kağıtları, ekstra bant vs iade şartlarını ortadan kaldırır.)

İadeye konu olma ihtimaline karşın müşteriler, ürünlerin kendilerine ulaştığı şekliyle ambalaja zarar vermeyecek şekilde katlı yerlerinden açmalıdır.

Müşteri için özel olarak temin edilen ve stoklarda bulunmayan ürünler iade edilmez.

Faturası ibraz edilmeyen ürün iade alınmaz. Eğer fatura bir ticari şirket adına düzenlenmişse iade faturası kesilmelidir.

Tüm iade işlemleri için info@pnsteknik.com Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine email yoluyla bilgi verilmelidir.

Garanti kapsamında bozulan ürünler:

Ürünün garantisi yedek parçalarda 12 aydır.

Garanti kapsamında bozulan ürünlerin garanti kâğıdı ürünün faturasıdır. Faturasız ürünler garanti kapsamına alınamamaktadır.

www.isitekmarket.com dan aldığınız bir ürün garanti süresi içinde; satılan parçadan dolayı bozulur ise geri alınır. Yerine müşteri isteğine göre aynı üründen verilir ya da parçanın ücreti aynen müşteriye iade edilir. www.isitekmarket.com da oluşan problemin satılan parçadan dolayı meydana geldiğini tespit için süre talep edebilir. Bu süre 30 işgününü geçemez. Problemin parçadan dolayı meydana geldiğinin tespitinden sonra para iadesi için info@pnsteknik.com.com müşteriden süre talep edebilir. Bu süre 30 işgününü geçemez. Parçanın yanlış kullanımı ya da parçanın kullanıldığı aparat, montaj ya da aracın orinal özelliklerinin dışında kullanımlar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti süresi malın www.isitekmarket.com depolarından çıktığı tarihte başlar.

Genel kurallar

Müşteri yanlış ürün sipariş ettiğini ya da kendisine yanlış ürün verildiğini parça kendisine ulaştıktan 3 gün sonraya kadar www.isitekmarket.com a bildirmek zorundadır. Aksi halde parça kabul edilmiş sayılır.

Malın iadesi ve garanti süresiyle ilgili malın tedarikçisinin ya da üreticinin garanti belgesinde yazan şartlar olumlu ya da olumsuz buradaki şartları fesih eder.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et